اهمیت نوشیدن مایعات و آب برای بدن

اهمیت نوشیدن مایعات و آب برای بدن

همه ما در مورد اهمیت نوشیدن مایعات و تاثیر آن بر سلامت بدن شنیده ایم.

جالب است بدانید که حدود ۶۰ درصد از بدن انسان را آب تشکیل داده، این نکته خود بر اهمیت مصرف آب و مایعات مانند آبمیوه ها تاکید دارد.

پزشکان معتقدند بدن انسان همواره به دلیل فعالیت های روزمره و دمای هوا خصوصا در فصل گرم سال در حال تعریق و از دست دادن آب است، بنابراین بدن به آب بیشتری احتیاج پیدا می‌کند.

بهبود عملکرد مغز و خون رسانی، تعادل در وزن بدن و تناسب اندام، بهبود و پیشگیری از بیماری هایی مانند یبوست، سرطان، سردرد و بیحالی و شفافیت پوست از خواص مصرف روزانه آب هستند.

آب مورد نیاز بدن از طریق آب میوه ها خصوصا آب میوه های طبیعی نیز تامین می شود. این خوشمزه های طبیعی که طرفداران زیادی در همه فصول سال دارد سرشار از ویتامین ها و نوعی فیبراند که جذب آن عملکرد سیستم گوارش را بهبود داده و همچنین باعث تنظیم قند خون و کلسترول در بدن می شوند.

اگر طرفدار میوه نیستید و یا کمتر مصرف می کنید، آبمیوه های طبیعی گزینه مناسبی برای جایگزینی در سبد غذایی شما هستند و در کنار هر وعده ای خاصیت زیادی دارند، در کنار صبحانه باعث جذب سریع تر مواد مغذی در بدن شده و در کنار غذا باعث هضم راحت در گوارش می شوند.

یکی از آیتم های کافه رستوران نویان مهرشهر انواع نوشیدنی های سرد و آبمیوه های متنوع شامل انواع ماکتیل ها، شیک ها، اسموتی و نوشیدنی های گرم شامل دمنوش ها و اسپرسو بار متنوعی است که در هر وعده ای تجربه یک طعم لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد.

نـویـان، افتخارات و استانداردها